Magnifique Vue Mer Malmousque

  • 65 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Apartament Magnifique Vue Mer Malmousque Marsylia o powierzchni 65 m² oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Anse de Malmousque, położonych w odległości 5 min spacerem. Ten apartament może pomieścić łącznie 5 osób w 2 sypialniach.

Obiekt noclegowy proponuje kabinę prysznicową walk-in, oddzielną toaletę i kąpiel w naturalnych źródłach na świeżym powietrzu. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię, gdzie można delektować się posiłkami.

Bazylika Notre Dame de la Garde w Marsylii znajduje się 2 km od apartamentu, natomiast Łuk Triumfalny w Paryżu znajduje się 3 km. Do centrum Marsylii można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Parc Borély jest w prawie 3,1 km. Apartament Magnifique Vue Mer Malmousque leży mniej niż 300 m od przystanku autobusowego Endoume oraz 3 km od dworca kolejowego Marseille-Saint-Charles.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Magnifique Vue Mer Malmousque Marsylia
Coccon Malmousque
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Coccon Malmousque

9.6
Wyjątkowy 18 opinii
239 m od nieruchomości
USD 309 USD 278
za noc
Charmante Maison De Pecheurs - Vallon Des Auffes - Les Freres De La Loc'
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Charmante Maison De Pecheurs - Vallon Des Auffes - Les Freres De La Loc'

7.2
Dobry 41 opinii
444 m od nieruchomości
USD 208 USD 187
za noc
Havre De Paix A Endoume, A Deux Pas De La Mer
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Havre De Paix A Endoume, A Deux Pas De La Mer

8.8
Świetny 41 opinii
449 m od nieruchomości
USD 159 USD 143
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Marsylia
    29 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Marseille-Saint-Charles
    3,6 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Usługa zakupów spożywczych
    • Pierwszy drink za darmo

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Gry planszowe

    Odpoczynek

    • Kąpiel na świeżym powietrzu
    • Łaźnia publiczna

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 10:00
    Numer licencji13207031104SB
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Magnifique Vue Mer Malmousque akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Magnifique Vue Mer Malmousque nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Magnifique Vue Mer Malmousque jest kuchnia?
      W apartamencie Magnifique Vue Mer Malmousque goście znajdą wyposażoną kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Marsylia
    29 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Marseille-Saint-Charles
    3,6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Magnifique Vue Mer Malmousque Marsylia

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij